UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to niech aktywiści z Nowego Elbląga wezmą na swoje barki zakorkowanie ul Bema. Ulica wschodnia jest potrzebna od zaraz bo to jest przede wszystkim dla bezpieczeństwa komunikacyjnego w naszym mieście. Nas mieszkańców Elbląga nie stać na fanaberie i rozwiązania wskazane przez Nowy Elbląg. A tak na marginesie to dlaczego NE nie wprowadził ani jednego radnego do RM, skoro uważa że jego postulaty dotyczące budowy ul. Wschodniej są zbieżne z elblążanami?
wiem