UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszę się, że nasze argumenty przełożyły się na działania Pana Prezydenta, niech Elblążanie zagłosują.
ArturPytliński
Cieszę się, że nasze argumenty przełożyły się na działania Pana Prezydenta, niech Elblążanie zagłosują.
ArturPytliński