UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Panie Prezydencie !!! Niech sobie krzykacze ujadają, a z inwestycją należy ruszać z kopyta. Nowy Elbląg krzyczy żeby było o nim głośno, bo przecież do rady się nie dostali i nie mają siły przebicia. Tak krzyczą, że samochody, że w Bażantarni, że hałas smród itp... a sami tyłki do Bażantarni wożą, wiaty i zatoczki obstawiają. Przecież nikt tej Bażantarni całej Wam ekoterroryści nie zaora. W Elblągu mieszkają nie tylko ekolodzy, są też normalni ludzie. Dlatego czas na Wschodnią. !!!
Nie dla NE