UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Facet oni sobie wykreślili nową ścieżkę. Szacun za inicjatywę kreślarską ale to jest patykiem na wodzie pisane. Wchodnia jako dróżka do leśniczówki. I wersja NE jako najdroższa. Najdłuższa. Bez żadnego trybu...