UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Facet oni sobie wykreślili nową ścieżkę. Szacun za inicjatywę kreślarską ale to jest patykiem na wodzie pisane. Wchodnia jako dróżka do leśniczówki. I wersja NE jako najdroższa. Najdłuższa. Bez żadnego trybu...


Anuluj