UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Referendum... hahaha śmiechu warte! Czy ten nowy Elbląg za swoje pieniądze będzie budował tą koncepcję? A co z pieniędzmi wywalonymi na dotychczasowy przebieg ul. Wschidniej? Łatwo sobie filozofować na temat przebiegu drogi ale jest jeszcze coś takiego jak ekonomia.