UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Referendum... hahaha śmiechu warte! Czy ten nowy Elbląg za swoje pieniądze będzie budował tą koncepcję? A co z pieniędzmi wywalonymi na dotychczasowy przebieg ul. Wschidniej? Łatwo sobie filozofować na temat przebiegu drogi ale jest jeszcze coś takiego jak ekonomia.


Anuluj