UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wariat NE to najgorszy pomysł na jaki wpadł ktoś od lat !!! Przecież wojsko to zskorkuje i tyle tego będzie
Hgc
Wariat NE to najgorszy pomysł na jaki wpadł ktoś od lat !!! Przecież wojsko to zskorkuje i tyle tego będzie
Hgc