UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Olaboga - Zaplanowane są zmiany na Marymonckiej, ale oczywiście samochodów jest po prostu za dużo i bez ich zmniejszenia wszelkie budowy efektu nie przyniosą


Anuluj