UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego nikt nie zwraca uwagi, że te warianty są całkowicie pozbawione sensu? Cały ruch trafia w chrobrego i marymoncką. To nie są ulice do dużego natężenia ruchu, który skupi się na Kościuszki, która już jest zapchana. Jak te samochody wyjadą dalej? Tam nie ma infrastruktury na zwiększenie ruchu.

Olaboga

Anuluj