UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że są Elblązanie, którzy jeszcze czuwają i interesują się tym co w mieście się dzieje i bezmyślnie i bezkrytycznie nie przyjmują wszystkiego!Niezaleznie od wyniku i decyzji brawa dla Was ! Tak kiedyś w Elblągu było,