UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy wy w każdym artykule musicie udowadniać że nie szło wam w szkole ? Czy kiedyś wypuście choć jeden poprawnie napisany tekst ?

Ileż można ?

Anuluj