UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Zabiera Pan głos na każdy temat, nawet najczęściej nie mając zielonego pojęcia. Żeby kogoś pouczać trzeba mieć wiedzę. Za Hitlera była III Rzesza. Niemcy jako państwo powstało w roku 1949 - to po pierwsze. Po drugie ludzie narodowości niemieckiej żyli długo przed Hitlerem na tych terenach. Naród to nie jednostka administracyjna będąca państwem ale mieszkańcy danego obszaru oznaczonego granicami. Żeby Pan zrozumiał. Polska to nie naród. Naród polski to kilkadziesiąt milionów żywych stworzeń.