UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak wygląda ta historia w polskiej wersji. W wersji niemieckiej to było największe upokorzeniem którego zatarcie zajęło Niemcom dwa wieki zakulisowych gier, spisków i knowań. To cud, że te nasze tereny zostały wcielone do Polski po II wojnie światowej. Ale też i konieczność dziejowa, by uniemożliwić wybuch kolejnego konfliktu z powodu Niemców