UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@tam i tam - A czy Psoni nie mogło zrobić owego zagospodarowania w partnerstwie z OHP ? Czy Rada nie składała się wtedy z większości PISowiskiej ic zy to nie kowszyński był radnym i jakimś komendantem OHP ?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj