UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@tam i tam - A czy Psoni nie mogło zrobić owego zagospodarowania w partnerstwie z OHP ? Czy Rada nie składała się wtedy z większości PISowiskiej ic zy to nie kowszyński był radnym i jakimś komendantem OHP ?
MariuszLewandowski-Fc