UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czy - Pogląd Pana podziela wielu mądrych ludzi od jakiś 3 tysięcy lat. Pomimo wszystko jestem monarchistą ale będąc w okowach demokracji uważam że powinna być bezpośrednia a Rada nie musi się składać z fachowców - za wiele jest dziedzin a jej skład za mały. Natomiast Rada powinna wyznaczać cele i kierunki na podstawie propozycji specjalistów i głosu Wyborców. Kazali jak kazali - media są od lat w strefie spadkowej bo są przekupne albo prowadzą propagandę. A chwalenie się tym za co się bierze kasę można wtedy jak się ma super dobrze wykonaną robotę. A skutków prac tej Rady w zasadzie nie widać. Są już efekty pracy Prezydenta ale i te wynikają z jego poprzedniej pracy jako wiceprezydenta no może poza Pogotowiem Stomatologicznym i departamentem konsultacji społecznych który pomimo wielu błędów technicznych zaczyna pokazywać efekty swojej pracy. No i Kamieniczki wracają do życia o czym Radni zapomnieli a szkoda....
MariuszLewandowski-Fc