UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Generalnie Elblążanie oczekują od Rady Miasta i radnych pełnienia funkcji doradczej/ eksperckiej. Nie da się. Ordynacja jest jaka jest i uniemożliwia dostanie się do Rady Miasta mądrym osobom będącymi ekspertami w różnych sprawach ale niezwiązanymi z wiodącymi partiami politycznymi. Taki stan skutecznie zniechęca mądrych ludzi do udziału w tym demokratycznym wydarzeniu jakim są wybory do RM. Rada Miasta była i będzie zbieraniną partyjnych działaczy niekoniecznie mających wiedzę umożliwiającą ocenę i zajęcie stanowiska w dowolnym temacie. Wykonawcy partyjnych poleceń. Kazali chwalić osiągnięcia i narzekać na media to chwalą i narzekają.
Czy