UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@feluś - Mieszkaniec Elbląga i Feluś - naprawdę nie rozumiecie o co chodzi ? To nie jest próba pokazania że coś się w Elblągu dzieje /bo to akurat widać / ale próba podbudowanie swojego wizerunku tym co się dzieje przez wyrobienie skojarzenia że to zasługa tej rady i jej członków. To socjotechnika rodem z czasów Berii i Gebelsa - niestety ciągle żywe. To co się w Elblągu dzieje to zasługa poprzedniej Rady i Wróblewskiego który mocno ograniczał wydatki na kulturę czy sport inwestując w infrastrukturę. Problem w tym że po roku od wyborów nadal nie widać wizji miasta i w wielu sprawach Rada dezerteruje - koncepcja rozwoju Portu powinna być dziełem Rady a powstaje zespół i szuka się firmy która zrobi to lepiej. No to podziękujmy Radnym i w to miejsce dajmy lepszą kasę Dyrektorom Departamentów dopisując im pisanie strategii rozwoju Elbląga skoro Radni nawet nie potrafią zacząć o tym debatować. Za ten stan odpowiadają Wyborcy nie korzystając z prawa do zabrania głosu na sesji rady. Pisać komentarze proponuje na Berdyczów - sprawy ważne trzeba załatwiać osobiście, ,, ,

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj