UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli dzieje się coś fajnego to nie trzeba z tego POwodu zwoływać konferencję i to udowadniać, to się po prostu dzieje, a jeżeli trzeba to udowadniać to znaczy, że słabo się dzieje ! Imprezy w morzu potrzeb tego sprowadzonego przez kolejne ekipy do roli zaścianka północy miasta, to sprawa najmniej ważna! Za ten stan odpowiadają wszyscy którzy byli latami przy korycie z którego ciągnęli niezłą kasę, nic więcej ! Tak więc niektórzy nie powinni nawet wypowiadać się na te tematy !!!
feluś