UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Szanowny Panie, broń Boże nie zarzucam Panu kłamstwa. Piszę z perspektywy prostego inżyniera i emeryta, będącego zielonym w temacie Młodzieżowych Rad. Jeśli miał Pan okazję uczestniczyć w tych wydarzeniach, z pewnością ma Pan większą wiedzę na ten temat niż ja. Pozdrawiam

Elblążanin5

Anuluj