UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblążanin5 - Zapis jest niezgodny ze statutem MRM przyjętym na podstawie nowelizowane w tamtym roku ustawy gdzie ograniczono ilość opikunów do 1 osoby. Wybór MRM był moim zdaniem niezbyt demokratyczny ale zapadł i został nim Radny Tomasz Budziński. Co innego sprawować opiekę nad MRM z ramienia Prezydenta a co innego być Opiekunem MRM wybranym przez tą Radę. Proponuje spojrzeć w Protokół z pierwszej Sesji MRM - ja tam byłem więc w razie czego możemy dalszą dyskusje prowadzić przed Prokuratorem o ile szanowny Pan lub Pani zarzuca mi kłamstwo...

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj