UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak komuś nie pasi budowa to niech się cieszy tym co jest teraz ! Wystarczy zrobić przekop do kanału i mamy basen i rybki za razem.....
Jak komuś nie pasi budowa to niech się cieszy tym co jest teraz ! Wystarczy zrobić przekop do kanału i mamy basen i rybki za razem.....