UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@AK-Elbląg - Tylko tutaj to politycy strofują dziennikarzy, że oni powinni więcej pisać o sukcesach rządzących (a rządzący zapominają, że Elbląg nie leży samotnie na wyspie i wszystko należy wpisywać w szerszą perspektywę, jak wypada na tle innych miast).

BiB

Anuluj