UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkaniec Elblaga - Dzień dobry, zgłosiłem Departamentowi Zarządu Dróg problem, który Pan poruszył oraz prośbę załatania dziur. Pozdrawiam serdecznie
KarolBidziński
@Mieszkaniec Elblaga - Dzień dobry, zgłosiłem Departamentowi Zarządu Dróg problem, który Pan poruszył oraz prośbę załatania dziur. Pozdrawiam serdecznie
KarolBidziński