UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkaniec Elblaga - Dzień dobry, zgłosiłem Departamentowi Zarządu Dróg problem, który Pan poruszył oraz prośbę załatania dziur. Pozdrawiam serdecznie

KarolBidziński

Anuluj