UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@antyryży - Mówisz o tym co się porównuje do pisarzy piszących pod pseudonimem? Jest wysoce prawdopodobnie że będzie jedna tura i zobaczy ów ino plecy bonżura.

kij

Anuluj