UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@antyryży - Mówisz o tym co się porównuje do pisarzy piszących pod pseudonimem? Jest wysoce prawdopodobnie że będzie jedna tura i zobaczy ów ino plecy bonżura.
kij
@antyryży - Mówisz o tym co się porównuje do pisarzy piszących pod pseudonimem? Jest wysoce prawdopodobnie że będzie jedna tura i zobaczy ów ino plecy bonżura.
kij