UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przy okazji takich artykułów zawsze nachodzi mnie myśl, że wielu najbardziej potrzebujących nigdy tej pomocy nie otrzyma. To nie jest wyrzut w stronę ludzi pomagajacych. Dla nich szacunek. Lecz jest tak, że wiele ludzi jest albo w zbyt złym stanie, odciętych od informacji lub mentalnie niezdolnych (Ci ludzie też maja swój wstyd i poczucie godności) aby po ta pomoc sięgnąć. Nie oceniajmy, pomagajmy albo zamilczmy. Ze zwykłego szacunku dla drugiego człowieka.