UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ulica ślepa, która powinna być zrobiona przez deweloperów będzie robiona na koszt wszystkich. Ja rozumiem, że miasto mogłoby partycypować w kosztach, ale nie płacić 100%....
Ulica ślepa, która powinna być zrobiona przez deweloperów będzie robiona na koszt wszystkich. Ja rozumiem, że miasto mogłoby partycypować w kosztach, ale nie płacić 100%....