UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ulica ślepa, która powinna być zrobiona przez deweloperów będzie robiona na koszt wszystkich. Ja rozumiem, że miasto mogłoby partycypować w kosztach, ale nie płacić 100%....


Anuluj