UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie zorganizowany turniej. Oby częściej można było uczestniczyć na takich zawodach. Dziękujemy za zaproszenie.
Fajnie zorganizowany turniej. Oby częściej można było uczestniczyć na takich zawodach. Dziękujemy za zaproszenie.