UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też wolę konstruktywne wypowiedzi niż takie bzdury jakie piszesz. Nikogo nie troluje ale nie o każdym muszę mieć dobrą opinię Znajomych i zainteresowań mam aż za wielu i dla wielu nie mogę znaleźć czasu. Komentarze to właśnie misja edukowania takich tłumoków jak ty którzy piszą bzdury byle tylko coś napisać. Durnyś jak cel skoro nie rozumiesz że obecnie moderuje wpisy sztuczna inteligencja która jak widać przerasta cię o kilka poziomów.....
MariuszLewandowski-Fc