UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brzmi to przerażająco trudnie… mam nadzieje ze chociaż Ci asystencji nie zarabiają mniej niż 10 tys na rękę… za duze obciążenie psychiczne, fizyczne no i praca 24/h…
Jatoja12
Brzmi to przerażająco trudnie… mam nadzieje ze chociaż Ci asystencji nie zarabiają mniej niż 10 tys na rękę… za duze obciążenie psychiczne, fizyczne no i praca 24/h…
Jatoja12