UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brzmi to przerażająco trudnie… mam nadzieje ze chociaż Ci asystencji nie zarabiają mniej niż 10 tys na rękę… za duze obciążenie psychiczne, fizyczne no i praca 24/h…

Jatoja12

Anuluj