UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Mario, Mario... Wolę konstruktywne wypowiedzi "anonimów" niż twoje trollerskie wypowiedzi. Facet, ty to musisz mieć straszne życie, bez znajomych i zainteresowań, skoro nie masz co robić ani z kim pogadać i musisz się wywnętrzać w komentarzach pod każdym niemal artykułem, chyba, że cię redakcja na moment przyblokuje.