UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem tam z trzy lata temu i jako budowlaniec napiszę, że takich budynków się nie remontuje. One były stawiane z prefabrykatów płyty wiórowej a czas ich użytkowania był na 30 lat i ich czas użytkowania już się skończył około 2000-2010 roku. To że jeszcze w ogóle stoją to świadczy, że ktoś nadgorliwy je naprawiał. Natomiast teraz jak widzę te zdjęcia to syf ktoś zrobił masakryczny bo trzy lata temu to tak nie wyglądało.