UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat znam te budynki, co piszecie. Zdziwie Was ale bodajże do 2022 lub 2023 roku w tych budynkach były magazyny Elbląskiego Muzeum. Terenem i budynkami są własnością Skarbu Państwa ale zarządza nimi ZBK. Co do OHP to bardzo dawno tam się mieściło ale od 2018 znajduje się ono na Jaszczurczego i nie ma nic wspólnego ze stanem tych obiektów jak piszecie.