UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Temat Borysów i sklepów alkoholowych od lat nie do niezałatwienia. Nikt już nie pisze petycji ani nie robi podpisów bo były ich setki i tak bez odpowiedzi. Jak Borysy działaja tak działały. Szkoda gadać i szkoda nerwów.