UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Temat Borysów i sklepów alkoholowych od lat nie do niezałatwienia. Nikt już nie pisze petycji ani nie robi podpisów bo były ich setki i tak bez odpowiedzi. Jak Borysy działaja tak działały. Szkoda gadać i szkoda nerwów.


Anuluj