UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Startowałem ale zrezygnowałem... Bez partyjnej kasy i wsparcia stada większość polityków to zera zapominasz że mamy partiokracje a nie demokracje

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj