UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Startowałem ale zrezygnowałem... Bez partyjnej kasy i wsparcia stada większość polityków to zera zapominasz że mamy partiokracje a nie demokracje
MariuszLewandowski-Fc
Startowałem ale zrezygnowałem... Bez partyjnej kasy i wsparcia stada większość polityków to zera zapominasz że mamy partiokracje a nie demokracje
MariuszLewandowski-Fc