UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet nie wiem jak to skomentować… dwóch kolesi z PISu chce rozliczać…. Panowie… wstydu nie macie. Wasza partia nakradła miliony jak nie miliardy … a wy tak na beszczela? Ja to bym się wstydził twarz pokazać na zdjęciu jak bym był z PISu; )