UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@scypion - I właśnie przeczytałam kolejny wpis taki o niczym, pełen "dyrdymałów" bez przekazu jakiejkolwiek wiedzy. Widać tu wiek autora i jego niespełnienie, zacznij wymagać od siebie, ratuj to miasto...


Anuluj