UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No może przyjechałeś z Trąbek Wielkich że pierniczysz takie głupoty ? Zobacz sobie ile spraw w Elblągu ruszyło po Referendum mimo że poprzednio były nie do zrobienia..... Nakład promocyjny liczy się w minutach na antenie stacji ogólnopolskich - przypominam Ci że Nowaczyk za kilka sekund w jakimś serialu śniadaniowym wydał chyba 60 tyś zł.... Mam ci przypomnieć spoty z Elbląga w każdej stacji telewizyjnej ? A o obłożenie i zarobki zapytaj hotelarzy i restauratorów. Zdanie własne możesz mieć nawet jeśli jest głupie. Miasto skokowa poszło do przodu policz sobie fabryki na Modrzewinie wybudowane do 2012 i te wybudowane po 2013..... Tylko uważaj bo ci palców zabraknie, ,, ,,

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj