UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mariusz, już daj spokój z tą akcją referendalną i jaka ona to przyniosła skutki reklamy w polsce ile to bilionów i cecylionów to raczej nie ma się czym chwalić, bo co to za reklama miasta od strony awantury i odwołania prezydenta i rady? Raczej wstyd że miasto taką nieudolna władzę i brawo że ją odwołaliście ale gdzie sa te biliardy dla elblaga zarobione przez przyjazd tych mediów i wozów transmisyjnych? W jaki sposób fizycznie elblag zarobił? Nie odczułem tego, wybacz. Jesli ty odczułeś to ok. Po drugie rada odwołana ale za pół roku chyba prawie ci sami ludzie znowu wrócili do rady miejskiej bo 20 tysiecy ich wybrało a reszta mieszkańców miała tę akcje w nosie, więc żaden sukces medialny, Elblaga raczej stracił na tej reklamie... ale każdy ma własne zdanie.