UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie mijasz się z prawdą.... to politycy PIS w radzie miasta zniszczyli wyciąg na Górze Chrobrego, ,, ,Śp Jerzy Wilk nie miał w Radzie większości podobnie jak Wróblewski w I kadencji. Mylisz władzę stanowiącą z wykonawczą - Miastem Rządzi Rada Miasta a Prezydent tylko wykonuje uchwały Rady. Dokształć się chłopie.....
MariuszLewandowski-Fc