UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo to tuba PrOpagandowa koalicji rządzącej. Prawdy ci nie powiedzą a komentarze ludzi myślących logicznie są usuwane.

Niezadowolony

Anuluj