UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo to tuba PrOpagandowa koalicji rządzącej. Prawdy ci nie powiedzą a komentarze ludzi myślących logicznie są usuwane.
Niezadowolony
Bo to tuba PrOpagandowa koalicji rządzącej. Prawdy ci nie powiedzą a komentarze ludzi myślących logicznie są usuwane.
Niezadowolony