UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Stefan Patera - Bardzo dziękuję ale od zawsze mówię co myślę choć nie zawsze myślę co mówię. Panu również wyrazy szacunku ale pozwolę sobie zwrócić uwagę że kilku anonimów zaczyna pisać naprawdę zabawne komentarze i takich Anonimów powinno być więcej... Dla mnie odpowiedzialność za swoje słowa jest naturalna - w TM uczyło się tego "kotów" z jednym paskiem na mankiecie. To czy mówię czy pisze - jest tylko detalem technicznym....
MariuszLewandowski-Fc