UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Mieni się pan lokalnym patriotą, ale wszystko się panu miesza, jak temu Austriakowi na palecie. W Elblągu PiS niespecjalnie nabroiło, bo nie rządziło hehe (poza epizodem p. Wilka, który był dobrym gospodarzem!). A poza tym rządziło: SLD, PO, PSL. Więc się pan zdecyduj


Anuluj