UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
już ZBKi zacierają łapy - będzie kaska - ogłosi się niby przetarg na rozbiórkę i uporządkowanie - wygra dobrze znana firma rozbierze za 30 tysia a fakturę wystawi na pińcet tysia - tak się robi interesy wy maluczkie ludki
a jak....