UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

już ZBKi zacierają łapy - będzie kaska - ogłosi się niby przetarg na rozbiórkę i uporządkowanie - wygra dobrze znana firma rozbierze za 30 tysia a fakturę wystawi na pińcet tysia - tak się robi interesy wy maluczkie ludki

a jak....

Anuluj