UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

panie mariuszu martwię się o pana, melisę polecam, na stałe 3x dziennie albo 7, nerwica sprawia, że człowiek przedwcześnie gaśnie. Nie bronię pana kowszyńskiego - nie znam jego zasług :P. ale dyrektorem OHP w Elblągu od bardzo dawna jest pani Iwona Klim - zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa. https://www.portel.pl/spoleczenstwo/czas-junakow-to-juz-przeszlosc-zobacz-nowe-oblicze-ohp/36844 a pan się czepiasz


Anuluj