UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z "MariuszemLewandowskim_Fc" można się zgadzać lub nie, ale zawsze się podpisuje i chwała mu za to!!! Zdecydowana większość jego krytykantów jest anonimowa!!!! Wstyd Panie i Panowie! Brawo Panie Mariuszu!

Stefan Patera

Anuluj