UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z "MariuszemLewandowskim_Fc" można się zgadzać lub nie, ale zawsze się podpisuje i chwała mu za to!!! Zdecydowana większość jego krytykantów jest anonimowa!!!! Wstyd Panie i Panowie! Brawo Panie Mariuszu!
Stefan Patera