UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Prywatne muzeum w niczym nie będzie konkurować bo kto będzie chciał to pójdzie do obu jednostek. Nie dramatyzuj. Nie zawsze musisz mieć rację :) Ty chyba nie znasz mechanizmów promocji miasta. Miasto nigdy nie będzie jednym organizmem. Za dużo gustów. Każdy w elblagu promuje Elbląg na swoim poletku. nie ma centralnego osrodka promującego wszystko dla wszystkich. MAH robi swoje, inni robią swoje, Wy chcecie swoje a inni robią inny dział więc nie wiem o co ci chodzi, ale miasto tak naprawdę nie potrzebuje promocji bo to samo się dzieje, kto chce się czegoś dowiedzieć to się dowie, internet, ludzie są leniwi, co widąc po frekwencjach na imprezach, garstki ludzi lubią muzeum, bibliotekę czy galerię i o jakiej masie ludzi mówimy? Jaka promocja miasta? Może wydział kultury to powienin robi wszak jest od promocji miasta. a co robi? to co mają w statusie i sami nic nie inicjują oprócz dni morza czy swierta chleba dla ogólu i jarmarków na świeta to ich wielkie promocyjne dzieła. Jeśli pwostanie wasze muzeum to pierwsze miesiące będą miały mega frekwencję jak kazamaty a potem ciekawość spadnie do minimum i tylko tzw. turysyści będą tam głownie przychodzić a czy mamy ich aż takie masy? Wątpie.