UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No widzę sporo niedoróbek dziennikarskich.... Czy to nie Paweł Kowszyński został opisany w Nesweku jako heros dojnej zmiany ? No to wraca biblijna maksyma - po owocach poznacie. Pensyjka super ale kto odpowiada za dewastacje tego miejsca i tej instytucji ? Zapewne krasoludki i sierotka Marysia.... Sam heros nadal nie potrafi powiedzieć "przepraszam " za niesłuszne pozwanie mnie do Sądu... No to takie mamy w Elblągu "wzorce osobowe"..... Żenujące jak się ten Pis stoczył
MariuszLewandowski-Fc