UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I cały czas o tym mówię i myślę: TYLKO PRYWATNIE jest sens coś robić bo ma się władze i kontrolę nad swoimi działaniami i nie jest się uzależnionym od kaprysu władzy czy jej zmian. W tekscie napisano: prywatne muzea mają się świetnie - i o to chodzi, Działajcie prywatnie, bedzie cieżko ale tylko finansowo ale jaka satysfakcja z własnej zaradności. Powodzenia!