UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co tu jakiś podpisujący się SM uprawia za propagandę jak wszyscy Elblążanie wiedzą że w Elblągu jest pięknie i dlatego od 30 lat głosujemy na tych samych ( jedna linia partyjna).
Co tu jakiś podpisujący się SM uprawia za propagandę jak wszyscy Elblążanie wiedzą że w Elblągu jest pięknie i dlatego od 30 lat głosujemy na tych samych ( jedna linia partyjna).