UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co tu jakiś podpisujący się SM uprawia za propagandę jak wszyscy Elblążanie wiedzą że w Elblągu jest pięknie i dlatego od 30 lat głosujemy na tych samych ( jedna linia partyjna).


Anuluj