UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze w 2000 r. był tam porządek, ładne salki w piwnicy, grała masa zespołów i to za friko nawet :) wyrosło mini centrum muzyczne, fajne miejsce, OHP wspomagał elbląskich muzyków, kadra też ok ta od OHP z kultury przy Junaków, przynajmniej wtedy było spoko, szkoda miejsca, fajne ciche miejsce i masa pomieszczeń, ktoś mega zaniedbał...