UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to?Przecież miasto wydało miliony na rewitalizację byłej lodziarni przy Hetmańskiej, są pisane projekty pod zajęcia z młodzieżą? Coś nie działa? czyżby miliony wydane na próżno?

fhfhhmmg

Anuluj