UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to?Przecież miasto wydało miliony na rewitalizację byłej lodziarni przy Hetmańskiej, są pisane projekty pod zajęcia z młodzieżą? Coś nie działa? czyżby miliony wydane na próżno?
fhfhhmmg
Jak to?Przecież miasto wydało miliony na rewitalizację byłej lodziarni przy Hetmańskiej, są pisane projekty pod zajęcia z młodzieżą? Coś nie działa? czyżby miliony wydane na próżno?
fhfhhmmg